Merino úplet /hrdzavé/ 0,5m

Neohodnotené
Novinka
435merinoBal 0 465x465

Ak si nevyberiete z našej ponuky hotových produktov a trúfate si vyrobiť niečo zaujímavé sami, môžte si vybrať z našej ponuky merino metráže :)

Ponúkame vám najlepšie merino aké poznáme a z ktorého vyrábame aj my naše produkty pre vás. Cena metráže je za 0,5 m úpletovej látky.

€16

Farba: hrdzavé

Hrúbka (gramáž): 200 gr/m2

Šírka látky: 145 cm

Ak si nevyberiete z našej ponuky hotových produktov a trúfate si vyrobiť niečo zaujímavé sami, môžte si vybrať z našej ponuky merino metráže :)

Ponúkame vám najlepšie merino aké poznáme a z ktorého vyrábame aj my naše produkty pre vás.

Jednotlivé druhy merino úpletov sa líšia hlavne svojou hustotou, alebo jednoduchšie a ľudovo povedané svojou hrúbkou.

Preto ich aj my v našej ponuke rozdeĺujeme na:

  - tenké / letné / s hustotou 160 gr/m2. Vhodné na tenké letné tričká, resp. v iných ročných obdobiach aj ako spodná, resp. základná vrstva. Produkty z neho sú všeobecne využiteľné vo všetkých ročných obdobiach, pre detičky aj na spánokalebo domáci odev. Určite sa v ňom nespotia,

- stredné alebo celoročné s hustotou 170-210 gr./m2.  Vhodné na celoročné použitie, tričká, legíny a pod..

- hrubé /zimné/ merino. Pulóvriky, teplé legíny a čokoľvek teplejšie.

Naše merino úplety sú vyrobené prevažne v  Českej republike, Nemecku a Fínsku. Výrobcovia  spĺňajú tie najprísnejšie ekologické normy (vrátane mulesing free).  Pleteninu si môžte objednať v metráži od 0,5 m vyššie. Z polovice metra merino úpletu sa zvyčajne vyrobia dve detské tričká, na tričko pre dospelú osobu / pánske XL / potrebujete 1,50 m . To záleží aj od šírky, v ktorej sa daný úplet vyrába. Šírku vždy uvádzame v popise konkrétnej metráže. V prípade, že si nie ste istí, napíšte, radi poradíme, aby ste nekúpili málo ale ani veľa, kedže merino nie je lacný špás. Stojí ale za to....

Chcete si naše merino a iné materiály najprv oťukať? Objednajte si vzorky.

Odporúčaná údržba metráže:

Pranie v ruke alebo v práčke v programe na pranie vlny s maximálnou teplotou 40 °C (pozor, pri niektorých typoch odporúčame 30 °C), nebieliť, žehliť pri maximálnej teplote 110 °C.

 

Kód Kód: 587
Kategória: Metráž Merino úplet