Dámske merino tričko so stojačikom SANDY

Neohodnotené
Dámske merino tričko so stojačikom SANDY
€69 –21 %

Dámske tričko so stojačikom zo 100% merino vlny je vhodné ako súčasť mestského elegantného oblečenia ale aj ako vhodný odev na voľný čas. Tento materiál je skôr tenší, nie však taký tenký, ako je športové merino spodné oblečenie.

€69 –21 % €54 €45 bez DPH

Ak hľadáte príjemný odev ako prvú vrstvu je tento model veľmi vhodný a navyše sa veľmi príjemne nosí. Je vyrobený z veľmi kvalitnej a najjemnejšej bežne dostupnej merino vlny (merino super fine - Mulesing free). Tkanina má strednú gramáž, nie je taká tenká ako používané tkaniny pre športové aktivity v lete.

Gramáž tkaniny: 195gr/m2;

Farba: vínová;

Materiál: 100% MERINO s úpravou Total easy care pre pranie na jemný program na vlnu 30 °C;

Výhody vlny Merino:

  • jemný až hodvábny omak - používame najjemnejší druh Merina, vyrobený v Českej republike;
  • termoregulačná schopnosť - vlnené textílie vytvárajú na tele mikroklímu, ktorá zabraňuje rýchlemu prenikaniu vonkajšej klímy k pokožke - či už je v zime chladno (vlna udržuje teplo) alebo v lete horúco (vlna udržuje chlad);
  • odvod potu - povrch vlákna (šupinky) je hydrofóbny a odvádza pot; ten sa buď odparí, alebo ak je jeho para zachytená (napríklad iným vrchným odevom), je vtiahnutý do vlákna, ktoré je zase hydrofilné. Vlnené vlákno má pritom schopnosť absorbovať vlhkosť až do 1/3 svojej hmotnosti. Kľúčové je, že vďaka hydrofóbnemu povrchu zostáva aj úplne "nasiaknuté" vlákno na dotyk suché bez toho, aby stratilo svoju termoregulačnú schopnosť;
  • priedušnosť - vlnený textilný materiál je priedušný ("dýcha") aj v hustej štruktúre, aj keď sú vlákna "nasýtené" vlhkosťou. Táto vlastnosť tiež umožňuje, aby sa vlhkosť vo vláknach rýchlo.

Starostlivosť: vďaka superwash úprave nie je potrebná žiadna špeciálna starostlivosť, tričko je možné prať spolu s ostatným prádlom 30 °C, vydrží však aj 40 °C.

starostlivost_o_textil_merino

Kód Kód: 126/34/ 126/36/ Zvoľte variant
Kategória: Dámske oblečenie