Detský merino pulóver s dlhým rukávom ALL TIME

Neohodnotené

Detský pulóver s dlhým rukávom zo 100% merino vlny je vhodné na všetky ročné obdobia. Materiál je celoročný  s gramážou (190gr/m2) a je veľmi príjemný na nosenie. Vaše deti sa v ňom budú cítiť veľmi dobre, ako keby na sebe ani nič oblečené nemali. Žiadne nepríjemné pocity, svrbenie a pod. pri tomto tričku nehrozia.

 

 

 

 

€35

Ak hľadáte pre vašich najmenších kvalitný pulóver na celoročné nosenie, ponúkame Vám model, ktorý je vyrobený z veľmi kvalitnej a najjemnejšej bežne dostupnej merino vlny (merino super fine - Mulesing free). Tkanina má celoročnú gramáž.

Gramáž tkaniny: 190gr/m2;

Farba: Zelená petrolejová;

Materiál: 100% MERINO s úpravou Total easy care pre pranie na jemný program na vlnu 30 °C;

Výhody vlny Merino:

  • jemný až hodvábny omak - používame najjemnejší druh Merina, vyrobený v Českej republike;
  • termoregulačná schopnosť - vlnené textílie vytvárajú na tele mikroklímu, ktorá zabraňuje rýchlemu prenikaniu vonkajšej klímy k pokožke - či už je v zime chladno (vlna udržuje teplo) alebo v lete horúco (vlna udržuje chlad);
  • odvod potu - povrch vlákna (šupinky) je hydrofóbny a odvádza pot; ten sa buď odparí, alebo ak je jeho para zachytená (napríklad iným vrchným odevom), je vtiahnutý do vlákna, ktoré je zase hydrofilné. Vlnené vlákno má pritom schopnosť absorbovať vlhkosť až do 1/3 svojej hmotnosti. Kľúčové je, že vďaka hydrofóbnemu povrchu zostáva aj úplne "nasiaknuté" vlákno na dotyk suché bez toho, aby stratilo svoju termoregulačnú schopnosť;
  • priedušnosť - vlnený textilný materiál je priedušný ("dýcha") aj v hustej štruktúre, aj keď sú vlákna "nasýtené" vlhkosťou. Táto vlastnosť tiež umožňuje, aby sa vlhkosť vo vláknach rýchlo.

Starostlivosť: vďaka superwash úprave nie je potrebná žiadna špeciálna starostlivosť, tričko je možné prať spolu s ostatným prádlom 30 °C, vydrží však aj 40 °C.

starostlivost_o_textil_merino

 

 

Kód Kód: 192/122
Kategória: Detské Merino oblečenie
Záruka: 2 roky