Detské merino tričko s krátkym rukávom LEO čierna - bordó

Neohodnotené

Detské tričko s  krátkym rukávom zo 100% merino vlny je vhodné na letné obdobie, športové kativity aj ako domáce oblečenie. Ľahké,priedyšné, príjemné na nosenie, absorbujúce pot. Materiál je tenký, letný,  s gramážou (150gr/m2) a je veľmi príjemný na nosenie. Vaše deti sa v ňom budú cítiť veľmi dobre tak, ako keby na sebe ani nič oblečené nemali. Žiadne nepríjemné pocity, svrbenie a podobne pri tomto tričku nehrozia.

 

€24

Ak hľadáte pre vašich najmenších kvalitné tričko na letné obdobie, ponúkame Vám model, ktorý je vyrobený z veľmi kvalitnej a najjemnejšej bežne dostupnej merino vlny (merino super fine - Mulesing free). Tkanina má menšiu gramáž, úplet je tenký.

Gramáž tkaniny: 150gr/m2;

Farba: Čierna, bordó;

Materiál: 100% MERINO s úpravou Total easy care pre pranie na jemný program na vlnu 30 °C;

Výhody vlny Merino:

  • jemný až hodvábny omak - používame najjemnejší druh Merina, vyrobený v Českej republike;
  • termoregulačná schopnosť - vlnené textílie vytvárajú na tele mikroklímu, ktorá zabraňuje rýchlemu prenikaniu vonkajšej klímy k pokožke - či už je v zime chladno (vlna udržuje teplo) alebo v lete horúco (vlna udržuje chlad);
  • odvod potu - povrch vlákna (šupinky) je hydrofóbny a odvádza pot; ten sa buď odparí, alebo ak je jeho para zachytená (napríklad iným vrchným odevom), je vtiahnutý do vlákna, ktoré je zase hydrofilné. Vlnené vlákno má pritom schopnosť absorbovať vlhkosť až do 1/3 svojej hmotnosti. Kľúčové je, že vďaka hydrofóbnemu povrchu zostáva aj úplne "nasiaknuté" vlákno na dotyk suché bez toho, aby stratilo svoju termoregulačnú schopnosť;
  • priedušnosť - vlnený textilný materiál je priedušný ("dýcha") aj v hustej štruktúre, aj keď sú vlákna "nasýtené" vlhkosťou. Táto vlastnosť tiež umožňuje, aby sa vlhkosť vo vláknach rýchlo.

Starostlivosť: vďaka superwash úprave nie je potrebná žiadna špeciálna starostlivosť, tričko je možné prať spolu s ostatným prádlom 30 °C, vydrží však aj 40 °C.

starostlivost_o_textil_merino

 

Kód Kód: 447/104
Kategória: Detské Merino oblečenie
Záruka: 2 roky